Čo nové chystá ZŠ Liešťany?

Autor: Katarína Hološková | 20.4.2017 o 7:34 | (upravené 30.4.2017 o 12:58) Karma článku: 1,55 | Prečítané:  213x

Naša škola vznikla pred 120. rokmi. Vznikla zásluhou skvelých ľudí, ktorí z lásky k deťom a k vzdelávaniu dokázali spraviť nemožné - spoločnými silami postavili školu. Patrí im naša obrovská vďaka. 

Vďaka nim, skvelým učiteľom, našim predchodcom, sa v tejto škole vzdelávali nie desiatky, nie stovky, ale tisíce detí. Patrí im naše uznanie a je nám cťou pokračovať v ich práci s podobným nasadením a entuziazmom. OSLAVY 120. VÝROČIA ZALOŽENIA NAŠEJ ŠKOLY sa budú konať 26. mája 2017 od 15.00 hod. Kultúrny program a oficiálna časť v Kultúrnom dome v Liešťanoch a potom sa presunieme do ZŠ, kde nás čakajú zaujímavé prezentácie zo života školy, obce a významných, tvorivých a zaujímavých ľudí, ktorí žijú v Liešťanoch. 

Radi Vám predstavíme aj náš projekt realizovaný interaktívnym vzdelávacím portálom KOZMIX - DETSTVO OČAMI STARÝCH RODIČOV, do ktorého sme sa zapojili s pomocou rodičov a starých rodičov. Pochválime sa výtvormi detí, ktorými sú ich vlasné knihy a s láskou ich po prezentácii v škole podarujeme našim starým rodičom, o ktorých sú knihy napísané.

Tešíme sa na Vás!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kaliňák sa celkom nestiahol, prijímal arabského šejka

Účasť exministrov na oficiálnych prijatiach návštev je ojedinelá. Exminister hovorí, že nešlo o nič zásadné.


Už ste čítali?