Hurá, zvládli sme interview ! - 5. deň projektu v ZŠ Liešťany

Autor: Katarína Hološková | 24.4.2017 o 22:44 | (upravené 25.4.2017 o 0:09) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  129x

Počas víkendu sme získavali dôležité informácie pomocou interview. Popritom sme si pozreli zaujímavé fotografie a dnes si vymieňame informácie a dojmy, ako sa nám pracovalo, čo sme sa dozvedeli a čo sme videli na fotografiách.

Po dôslednej príprave sme sa dopracovali až k interview. Je to veľmi dôležitá časť nášho projektu, v ktorej budeme získavať dôležité informácie. Rozdelili sme si úlohy, spoločne sme si vypracovali otázky a teraz je čas, aby sme všetko užitočné použili a dobre odviedli svoju prácu. 

Víkendové interview bolo zábavnejšie, ako sme očakávali. Zaujalo nás tak veľmi, že sme sa rozhodli, že aj my - nenovinári v skupine - si chceme interview vyskúšať na vlastnej koži. Chceme skúsiť, aké je to byť naraz novinár a technik, neskôr zapisovateľ a grafický dizajnér. Oslovíme každý jedného zo svojich starých rodičov, uskutočníme interview (veď otázky máme pripravené, ani s technikou to nie je náročné...) a zahráme sa aj na autorov.

Naše panie učiteľky boli milo prekvapené, možno až nadšené. Asi nečakali, že nás projekt zaujme tak veľmi, že ich prekvapíme svojimi návrhmi. Našim aktívnym a tvorívým prístupom sme možno prekvapili aj samých seba. 

Takto sme robili interview:

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=cNJwno_a_eo

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kaliňák sa celkom nestiahol, prijímal arabského šejka

Účasť exministrov na oficiálnych prijatiach návštev je ojedinelá. Exminister hovorí, že nešlo o nič zásadné.


Už ste čítali?